Kontakta oss


Adress

Merresor AB
Cityterminalen, Klarabergsviadukten 72
111 64 Stockholm
08-479 32 73
info@merresor.se

 

Fakturaadress

Merresor
FE525
838 81 FRÖSÖN

Organisationsnummer: 556401-0055

 

Ledningsgrupp

John Strand, vd Merresor
john.strand@merresor.se

Susanne Lindén, Chief Business Controller Merresor
susanne.linden@merresor.se

Camilla Tienso, marknadschef Merresor
camilla.tienso@merresor.se

Sofi Gunnarsson, HR-chef Merresor
sofi.gunnarsson@merresor.se

Zakaria Abna-Aissa, affärschef Flygbussarna Öst/Väst/Båtbussarna/Flygbussarna Charter/Bussakuten
zakaria.abna-aissa@flygbussarna.se

Mikael Skoglund, affärsutvecklingschef 
mikael.skoglund@flygbussarna.se

Christian Monstein, innovationschef Transdev
christian.monstein@transdev.se

Björn Grane, affärschef Flygbussarna Door to Gate
bjorn.grane@flygbussarna.se

Carl-Adam Holmberg, affärschef Snälltåget
carl-adam.holmberg@snalltaget.se